Mocny początek sezonu? Jest!

Za nami pierwsze kolejki spotkań w lidze. Valiance Crew sezon rozpoczęło na boisku Diables Metrostars, gdzie mocno rozpoczęliśmy sezon drużynowo i indywidualnie. 1:4, w tym hat-trick Greg'a dał wyraźny sygnał wszystkim, że jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu i będziemy walczyć o ligowe podium. W tym meczu zadebiutował Gabriel Baran, nasz nowy napastnik, który również wpisał się na listę strzelców.

Następnie udaliśmy się na wybrzeże, gdzie graliśmy przeciwko miejscowym Kozakom. Tam padł również wynik 1:4, a na listę strzelców wpisywali się Rafał Tarasiuk, który ciągle utrzymuje formę z poprzedniego sezonu i okresu przygotowawczego. Podawał mu Lamps, który chwilę później zdobył swojego drugiego gola dla VC w oficjalnych meczach w karierze. W 60 minucie na boisku zameldował się kolejny debiutant - Bongos. Cztery minuty później miał już swojego pierwszego gola po podaniu Piotra Drozdeł. Ostatni gol to już akcja Cesca Fabregasa, który dośrodkował do Greg'a a ten kolejny raz popisał się świetnym wykończeniem.

Tym samym Valiance Crew wskoczyło na podium już na starcie rozgrywek i oby zostało tam jak najdłużej.